Wyniki biegów przełajowych

Dnia 28.09.2015 r. na polanie przy jeziorze Dłusko odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego : Marcina Wilińskiego ,Włodzimierza Rutkowskiego i Jana Macula. W zawodach wzięło udział blisko 30 uczniów naszej szkoły. Dziewczęta wystartowały na dystansie 800 m , natomiast chłopcy na dystansie 1000 m. Rywalizacja o zwycięstwo trwała do ostatnich metrów.

Dziewczęta :

1.Sapikowska Natalia – kl. Ia LO – 2,51

2.Wieczorek Aleksandra-klII bLO- 2,53

3.Antosik Patrycja– kl. III bLO – 2,57

4.Sycz Kornela- kl.II bLO

5.Pikula Natalia -kl.II bLO

6.Witwicka Patrycja-kl IIaW

Chłopcy :

1.Zygan Kamil – II b LO – 3,13

2.Cichecki Norbert – II b LO – 3,19

3.Zawojski Kacper – II bLO – 3,23

4.Krupka Marcin –II bLO

5.Miroński Wojciech-I aLO

6.Kraczuk Marcin – I aLO

 

Wszystkim gratulujemy ukończenia biegu!!!