Zwycieskie dziewczyny z Andersa

Odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt i chłopców, gdzie nasze dziewczyny zajęły pierwsze miejsce ,pokonując dziewczęta z Kalisza Pom ,Drawska Pom. i Czaplinka.
Skład naszej zwycięskiej drużyny:
Aleksandra Wieczorem
Aleksandra Cheba
Klaudia Kręc
Anna Stachura – bramkarka
Paulina Pojasek
Klaudia Sujecka – C
Klaudia Anielak
Katarzyna Bogdańska – bramkarka
Magda Cwynar
Andżelika Pomian
Aleksandra Humańska
Klaudia Czarnojan

Zawody odbyły się w Kaliszu Pom. w dniu 28 10 2014r. w systemie 'każdy z każdym”
Pierwszy mecz z gospodarzem był nerwowy ale po dokładnym podaniu Klaudia Czarnojan umieściła piłkę w bramce. Dziewczyny z Kalisza próbowały lecz obrona spisała się na medal. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem. Drugi mecz  z Czaplinkiem był już łatwiejszy , ponieważ poznaliśmy przeciwniczki ,które grały przed nami z Drawskiem.Dobre ustawienie i zaangażowanie dały wynik 2: 0  ( Klaudia Krec, Klaudia Sujecka). W trzecim meczu dziewczyny już rozluźnione przycisnęły Drawsko i zakończyły rywalizację wynikiem 5:0 (Aleksandra Wieczorek 2, Klaudia Sujecka 3 ). Gratulacje dziewczyny!!!!